Ta kontakt

Ring oss på tlf 47 47 35 10, send oss en e-post til post@cr.no eller fyll ut kontaktskjemaet under for mer informasjon.

Regnskapsfører.no
c/o Chimaera Regnskapshjelp AS
Brusdalsvegen 222
6011 Ålesund

Autorisert regnskapsførerselskap.

Vårt team

  • Richard Honningdal
    Daglig leder
    richard@cr.no
    40 43 60 08
    Randi Nyhaug
    Faglig leder – Autorisert regnskapsfører
    randi@cr.no
    90 64 52 10
  • Jan-Tore Holen
    Styrets leder – Autorisert regnskapsfører
    jt@cr.no
    47 80 07 00
    Astrid Steinsbø Aarseth
    Teamleder – Autorisert regnskapsfører
    astrid@cr.no
    91 81 95 75
  • Jan Inge Hoff
    Teamleder – Autorisert regnskapsfører
    janinge@cr.no
    93 20 08 06
    Linda Katrin Berg Skår
    Teamleder
    lindak@cr.no
    48 89 01 52
  • Kari-Anne Tynes
    Regnskapsmedarbeider
    kari-anne@cr.no
    40 03 78 37
    Berit Nyhaug
    Regnskapsmedarbeider
    berit@cr.no
    48 95 50 60
  • Ruth Helgesen
    Regnskapsmedarbeider
    ruth@cr.no
    47 97 43 73
    Theresa Rogne
    Regnskapsmedarbeider
    theresa@cr.no
    47 46 21 26
  • Sandra Urvik Holen
    Regnskapsmedarbeider
    sandra@cr.no
    48 88 76 61
    Helene Godø
    Regnskapsmedarbeider
    helene@cr.no
    48 88 76 61
  • Mariann Valderhaug
    Regnskapsmedarbeider
    mariann@cr.no
    40 44 83 18
    Line Olaussen
    Regnskapsmedarbeider
    lineo@cr.no
    93 28 40 94
  • Knut Roald Strand
    Regnskapsførermedarbeider
    knut@cr.no
    Runar Holen
    Regnskapsmedarbeider IT
    runar@cr.no
    40 43 54 51
  • Randi Blix Saue
    Regnskapsmedarbeider
    rbs@cr.no
    90 21 28 27
    Line Løvås
    Regnskapsmedarbeider
    line@cr.no
    95 26 28 80
  • Stian Lillestøl
    Autorisert regnskapsfører
    stian@cr.no
    99 03 55 61
    Ragnhild Folkestad
    Autorisert Regnskapsfører
    ragnhild@cr.no
    47 45 14 86
  • Nelly Brevik
    Regnskapsmedarbeider
    nelly@cr.no
    47 47 98 07
    Espen Leira Rotevatn
    Avdelingsleder – Autorisert regnskapsfører
    espen@cr.no
    40 43 37 76
  • Richard Honningdal
    Daglig leder
    richard@cr.no
    40 43 60 08
  • Randi Nyhaug
    Faglig leder – Autorisert regnskapsfører
    randi@cr.no
    90 64 52 10
  • Jan-Tore Holen
    Styrets leder – Autorisert regnskapsfører
    jt@cr.no
    47 80 07 00
  • Astrid Steinsbø Aarseth
    Teamleder – Autorisert regnskapsfører
    astrid@cr.no
    91 81 95 75
  • Jan Inge Hoff
    Teamleder – Autorisert regnskapsfører
    janinge@cr.no
    93 20 08 06
  • Linda Katrin Berg Skår
    Teamleder
    lindak@cr.no
    48 89 01 52
  • Kari-Anne Tynes
    Regnskapsmedarbeider
    kari-anne@cr.no
    40 03 78 37
  • Berit Nyhaug
    Regnskapsmedarbeider
    berit@cr.no
    48 95 50 60
  • Ruth Helgesen
    Regnskapsmedarbeider
    ruth@cr.no
    47 97 43 73
  • Theresa Rogne
    Regnskapsmedarbeider
    theresa@cr.no
    47 46 21 26
  • Sandra Urvik Holen
    Regnskapsmedarbeider
    sandra@cr.no
    48 88 76 61
  • Helene Godø
    Regnskapsmedarbeider
    helene@cr.no
    48 88 76 61
  • Mariann Valderhaug
    Regnskapsmedarbeider
    mariann@cr.no
    40 44 83 18
  • Line Olaussen
    Regnskapsmedarbeider
    lineo@cr.no
    93 28 40 94
  • Knut Roald Strand
    Regnskapsførermedarbeider
    knut@cr.no
  • Runar Holen
    Regnskapsmedarbeider IT
    runar@cr.no
    40 43 54 51
  • Randi Blix Saue
    Regnskapsmedarbeider
    rbs@cr.no
    90 21 28 27
  • Line Løvås
    Regnskapsmedarbeider
    line@cr.no
    95 26 28 80
  • Stian Lillestøl
    Autorisert regnskapsfører
    stian@cr.no
    99 03 55 61
  • Ragnhild Folkestad
    Autorisert Regnskapsfører
    ragnhild@cr.no
    47 45 14 86
  • Nelly Brevik
    Regnskapsmedarbeider
    nelly@cr.no
    47 47 98 07
  • Espen Leira Rotevatn
    Avdelingsleder – Autorisert regnskapsfører
    espen@cr.no
    40 43 37 76