Avdelinger

Vi tilbyr nettbaserte tjenester til kunder over hele landet, men har også noen lokalkontor. Vi ønsker å etablere/inngå samarbeid med flere lokalkontor, og ber interessenter om å ta kontakt.

Ålesund

Avdelingen vår i Ålesund er vårt hovedkontor, og består av rundt 20 regnskapsførere med kompetanse på ulike spesialfelt. Våre kontorer er i Fremmerholen (Brusdalsvegen 222), som er en sentral beliggenhet bare 2-3 minutters kjøring fra Moa. Vi har god parkering utenfor våre lokaler, og vi ønsker både gamle og nye kunder velkommen innom.

Kontoret server bedrifter over hele landet, i tillegg til ca 150 lokale kunder. Det tilbys både tradisjonell regnskapsføring og nettbasert regnskapsføring fra kontoret, i tillegg til en rekke andre tjenester små og mellomstore bedrifter kan ha bruk for.

Du er hjertelig velkommen innom eller til å ta kontakt med oss på tlf 47 47 35 10, post@cr.no eller chat.

Vårt team

Richard Honningdal
Daglig leder
richard@cr.no
40 43 60 08
Randi Nyhaug
Faglig leder – Autorisert regnskapsfører
randi@cr.no
90 64 52 10
Jan-Tore Holen
Styrets leder – Autorisert regnskapsfører
jt@cr.no
47 80 07 00
Astrid Steinsbø Aarseth
Teamleder – Autorisert regnskapsfører
astrid@cr.no
91 81 95 75
Jan Inge Hoff
Teamleder – Autorisert regnskapsfører
janinge@cr.no
93 20 08 06
Linda Katrin Berg Skår
Teamleder
lindak@cr.no
48 89 01 52
Kari-Anne Tynes
Regnskapsmedarbeider
kari-anne@cr.no
40 03 78 37
Berit Nyhaug
Regnskapsmedarbeider
berit@cr.no
48 95 50 60
Ruth Helgesen
Regnskapsmedarbeider
ruth@cr.no
47 97 43 73
Theresa Rogne
Regnskapsmedarbeider
theresa@cr.no
47 46 21 26
Sandra Urvik Holen
Regnskapsmedarbeider
sandra@cr.no
48 88 76 61
Helene Godø
Regnskapsmedarbeider
helene@cr.no
48 88 76 61
Mariann Valderhaug
Regnskapsmedarbeider
mariann@cr.no
40 44 83 18
Line Olaussen
Regnskapsmedarbeider
lineo@cr.no
93 28 40 94
Knut Roald Strand
Regnskapsførermedarbeider
knut@cr.no
Runar Holen
Regnskapsmedarbeider IT
runar@cr.no
40 43 54 51